Close
kable-sterownicze.pl Reviews with ekomi-pl.com
Szczypce, kombinerki wielofunkcyjne - KNIPEX 13 82 200 Zobacz większe zdjęcie
kable-sterownicze.pl Reviews with ekomi-pl.com

Szczypce, kombinerki wielofunkcyjne - KNIPEX 13 82 200

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary:

EAN13: 4003773075080

999999999 Sztuki

249,11 zł Brutto

202,53 zł Netto

Więcej informacji

Szczypce, kombinerki wielofunkcyjne - KNIPEX 13 82 200

Zastosowanie:

Szczypce w wersji wielofunkcyjnej z rączką dwukomponentową znanej i cenionej niemieckiej marki KNIPEX. Model 13 82 200 poza standardowymi funkcjami kombinerek, umożliwia dodatkowo cięcie kabli dzięki bardzo ostrej części w kształcie nożyc, zdejmowanie izolacji oraz zaciskanie tulejek kablowych. Gładkie powierzchnie chwytające umożliwiają bezpieczne chwytanie pojedynczych żył; profilowane powierzchnie chwytające i powierzchnia chwytająca kształtowa umożliwiają chwytanie materiałów o płaskim i okrągłym przekroju. Szczypce KNIPEX 13 82 200 wykonane są ze specjalnej stali narzędziowej, kutej i hartowanej wielostopniowo olejowo. Szczypce uniwersalnie o symbolu 13 82 200 posiadają chromowaną główkę oraz dwukomponentowe rączki.

Dane techniczne:

- Profile do ściągania izolacji z przewodów o przekroju 0,75 - 1,5 mm² i 2,5 mm²

- Gniazdo zagniatające do tulejek kablowych 0,5 - 2,5 mm²

- Bardzo ostre nożyce z precyzyjnymi ostrzami oddzielnie hartowanymi indukcyjnie do cięcia kabli miedzianych i aluminiowych o przekroju / średnicy do 5 x 2,5 mm² / Ø 15 mm

- Główka chromowana

- Specjalna stal narzędziowa, kuta, hartowana olejowo  

- ząbkowana część szczęk roboczych do chwytania okrągłych elementów np. nakrętek

- Długość całkowita 200 mm

KNIPEX

Firma KNIPEX specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy narzędzi. Historia firmy sięga 1882 roku. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań, a sprzedaż prowadzona jest aż do 100 krajów świata. Oferta obejmuje zarówno masywne szczypce dla hydraulików, jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Firma Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji. Firma ma w swoim dorobku wiele własnych rozwiązań technicznych, które pozwoliły użytkownikom na łatwiejsze i dokładniejsze użytkowanie narzędzi. Podstawą przyszłych działań firmy KNIPEX są wyznawane w niej idee: działanie z poszanowaniem zasady zrównoważonego rozwoju i zorientowanie na wartości to obok wysokiej jakości, innowacyjności i wydajności główne filary przedsiębiorstwa.

Close