Close

Kable do systemu przeciwpożarowego

kable-sterownicze.pl Reviews with ekomi-pl.com

Kable do systemu przeciwpożarowego Jest 25 produktów.

Przewody przeciwpożarowe dostępne w naszym sklepie to oferta produktów idealnie dostosowanych do nowoczesnych linii sygnalizacyjnych oraz niezbędnych systemów kontroli wszystkich urządzeń przeciwpożarowych. Stanowią one niezbędny element systemu, odpowiadający za zachowanie ciągłości komunikacji między urządzeniami przez czas potrzebny do ewakua...

Przewody przeciwpożarowe dostępne w naszym sklepie to oferta produktów idealnie dostosowanych do nowoczesnych linii sygnalizacyjnych oraz niezbędnych systemów kontroli wszystkich urządzeń przeciwpożarowych. Stanowią one niezbędny element systemu, odpowiadający za zachowanie ciągłości komunikacji między urządzeniami przez czas potrzebny do ewakuacji obiektu. Umożliwiają transmisję danych do urządzeń pomocniczych, które odpowiadają m.in. za wyłączenie zasilania.

Kable PPOŻ (przeciwpożarowe) muszą wykazywać ogniotrwałość oraz być tak ułożone w systemie, aby istniała możliwość zagwarantowania ciągłości komunikacji w czasie nie krótszym niż przewidywany okres trwania czasu koniecznego do ewakuacji. W przypadku kabli PPOŻ zastosowano powłokę PCV niepalnioną i nierozprzestrzeniającą płomienia, a same żyły muszą być zgodne z normą PN-92/T-90321.

Więcej
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 25 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 25 produktów
Close