Close
Przewód 2x2,5 olejoodporny LAPP KABEL Zobacz większe zdjęcie

Przewód 2x2,5 olejoodporny LAPP KABEL

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

Przewód sterowniczy OLFLEX 110 2x2,5

Więcej szczegółów

999999984 Sztuki

5,77 zł Brutto

4,69 zł Netto

Więcej informacji

Przewód 2x2,5 olejoodporny OLFLEX CLASSIC 110

Zastosowanie:

Przewód sterowniczy 2x2,5 znanej i bardzo cenionej niemieckiej marki LAPP KABEL wersja olejoodporna OLFLEX CLASSIC 110. Przewód najczęściej stosowany jest w zakładach przemysłowych, zakładach produkcyjnych oraz warsztatach samochodowych. Wszędzie tam gdzie przewody sterownicze narażone są na wpływ olejów, cieczy chłodzących oraz innych cieczy przemysłowych.

Przewód olejoodporny OLFLEX CLASSIC 110 o przekroju 2x2,5 może również służyć do zasilania w energię elektryczną z zastrzeżeniem dopuszczalnych obciążalności prądowych podanych w karcie katalogowej producenta. Napięcie nominalne o wartości 300/500V jest dodatkowym atutem, który sprawia że przewód sterowniczy można z powodzeniem stosować w wielu dziedzinach. Specjalna konstrukcja żył zbudowanych z wielu drutów o małym przekroju, pozwoliła osiągnąć dużą giętkość i wytrzymałość mechaniczną. Żyły przewodu są czarne i numerowane.

Wersja OLFLEX CLASSIC 110 nie posiada ekranu, w przypadku zagrożenia zakłóceniami elektromagnetycznymi zalecamy zastosowanie wersji ekranowanej OLFLEX CLASSIC 110 CY.

Przewody sterownicze olejoodporne marki LAPP KABEL posiadają bardzo szeroki zakres temperatury pracy (dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C), dzięki czemu nadają się do ułożenia na stałe i do połączeń ruchomych wewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych i wilgotnych.

Dane techniczne:

  • Żyły giętkie wielodrutowe, skręcone z wielu drutów miedzianych klasy 5

  • Izolacja żył wykonana z polwinitu izolacyjnego PVC

  • Izolacja zewnętrzna nierozprzestrzeniająca płomienia i olejoodporna

  • Żyły czarne numerowane + żółto-zielona

  • Napięcie nominalne 300/500V

  • Powłoka kabla wykonana z polwinitu oponowego PVC, kolor szary RAL 7001

  • Zakres temperatur pracy: dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C

  • Bezhalogenowy EN 50267-2-2

  • Przybliżona średnica zewnętrzna [mm]: 7,50

LAPP KABEL

Marka LAPP KABEL specjalizuje się w wyrobach stosowanych w przemyśle e od roku 1957, kiedy to został przez tą fabrykę wyprodukowany pierwszy kabel sterowniczy. Kable i przewody oraz różnego rodzaju złącza przemysłowe marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle produkcyjnym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów. Firma LAPP KABEL posiada własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, gdzie poddaje się surowej ocenie zarówno wyroby gotowe jak i surowce wykorzystywane do produkcji.

Close