Close
Nowość! LIYCY (TP) 2x2x0,75 przewód ekranowany parowany LAPP KABEL Zobacz większe zdjęcie

LIYCY (TP) 2x2x0,75 przewód ekranowany parowany LAPP KABEL

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

Przewód parowany w ekranie LIYCY (TP) 2x2x0,75

Więcej szczegółów

999999999 Sztuki

6,75 zł Brutto

5,49 zł Netto

Więcej informacji

Przewód ekranowany parowany LIYCY (TP) 2x2x0,75 

Zastosowanie:

Przewód sterowniczy ekranowany parowany uznanej marki LAPP KABEL w wersji LIYCY (TP) 2x2x0,75. Główne zastosowanie znajduje w instalacjach automatyki, energetycznych systemach kontrolnych, systemach sterowania, do transmisji danych lub w technice pomiarowej. Ekranowane przewody LIYCY (TP) 2x2x0,75 mogą być z powodzeniem stosowane w instalacjach przemysłowych, takich jak linie produkcyjne, urządzenia klimatyzacji i inne.

Przewód sterowniczy parowany LIYCY (TP) o przekroju 2x2x0,75 może również służyć do zasilania w energię elektryczną z zastrzeżeniem dopuszczalnych obciążalności prądowych podanych w karcie katalogowej producenta. 

Specjalna konstrukcja żył, które zbudowane są z wielu drutów o małym przekroju, pozwoliła osiągnąć dużą giętkość i wytrzymałość mechaniczną. Zastosowanie wspólnego ekranu dla wszystkich par przewodów pozwoliło na ochronę kabla przed wpływem zewnętrznych zakłóceń elektromagnetycznych i zapobiegło emisji zakłóceń na zewnątrz kabla. 

Przewody sterownicze LIYCY w wersji parowanej (TP) nadają się do ułożenia na stałe i do połączeń ruchomych wewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych i wilgotnych. Powłoka kabla jest samogasnąca i nie rozprzestrzenia płomienia.

Dane techniczne:

Podstawowe:

 • Rodzaj kabla: Kabel sterowniczy / sygnalizacyjny

 • Pojemność robocza:
  żyła/żyła ok. 120pF/m
  żyła/ekran ok. 160pF/m

 • Indukcyjność: 0,65 mH/km

 • Min. promień gięcia połączenia sporadycznie ruchome: 15 x Ø

 • Min. promień gięcia połączenia na stałe: 6 x Ø

Temperatura pracy:

 • Instalacja na stałe: -40℃ do 80℃

 • Instalacje ruchome: -5℃ do +70℃

Warunki układania:

 • Kabel wnętrzowy

 • Min. temperatura układania: -5℃

Odporność środowiskowa:

 • Nierozprzestrzenianie płomienia na pojedynczym kablu

Marka: LAPP KABEL

Marka LAPP KABEL istnieje od roku 1957 i słynie z wyjątkowo dobrej jakości wyrobów. Kable i przewody marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów.

Close