Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto.
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto.
Przewody typu OLFLEX CLASSIC 110 CY BLACK najczęściej stosowane są w zakładach przemysłowych, zakładach produkcyjnych oraz w przemyśle samochodowym. Wszędzie tam gdzie przewody sterownicze narażone są na wpływ olejów, cieczy chłodzących oraz innych cieczy przemysłowych, a dzięki odporności na promieniowanie UV i na działanie ozonu, można je z powodzeniem stosować w motoryzacji.
Przewód olejoodporny OLFLEX CLASSIC 110 CY BLACK o przekroju 2x0,75 może również służyć do zasilania w energię elektryczną z zastrzeżeniem dopuszczalnych obciążalności prądowych podanych w karcie katalogowej producenta. Napięcie nominalne o wartości 0,6/1kV jest dodatkowym atutem, który sprawia że przewód sterowniczy można z powodzeniem stosować w wielu dziedzinach. Specjalna konstrukcja żył zbudowanych z wielu drutów o małym przekroju, pozwoliła osiągnąć dużą giętkość i wytrzymałość mechaniczną. Żyły przewodu są czarne i numerowane.
Wersja OLFLEX CLASSIC 110 CY BLACK posiada ekran wspólny dla wszystkich żył, co sprawia, że kabel jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne. Zalecamy zastosowanie wersji ekranowanej w zakładach przemysłowych, gdzie występuje wiele maszyn, które emitują w/w zakłócenia.
Kable nadają się do połączeń nieruchomych, jak również do sporadycznego zginania w swobodnym, nieciągłym i niepowtarzającym się ruchu bez obciążenia rozciągającego.
Dane techniczne:
Żyły giętkie wielodrutowe, skręcone z wielu drutów miedzianych klasy 5
Napięcie nominalne 0,6/1kV
Żyły czarne numerowane w izolacji wykonanej z polwinitu izolacyjnego PVC
Odporność na działanie promieniowania UV i czynników atmosferycznych zgodnie z ISO 4892-2
Odporność na działanie ozonu według EN 50396
Izolacja olejoodporna
Powłoka kabla wykonana z polwinitu oponowego PVC, kolor czarny RAL 9005
Zakres temperatur pracy: dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C
Bezhalogenowy IEC/EN 60332-1-2
Przybliżona średnica zewnętrzna [mm]: 10,5
LAPP KABEL
Marka LAPP KABEL specjalizuje się w wyrobach stosowanych w przemyśle e od roku 1957, kiedy to został przez tą fabrykę wyprodukowany pierwszy kabel sterowniczy. Kable i przewody oraz różnego rodzaju złącza przemysłowe marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle produkcyjnym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów. Firma LAPP KABEL posiada własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, gdzie poddaje się surowej ocenie zarówno wyroby gotowe jak i surowce wykorzystywane do produkcji.