Close
Przewód 2x1 CY ekranowany olejoodporny LAPP KABEL Zobacz większe zdjęcie

Przewód 2x1 CY ekranowany olejoodporny LAPP KABEL

Na zamówienie

7 - 14 dni roboczych

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

EAN13:

Przewód sterowniczy ekranowany OLFLEX 115 CY 2x1

Więcej szczegółów

9,45 zł Brutto

7,68 zł Netto

Więcej informacji

Przewód 2x1 ekranowany olejoodporny OLFLEX CLASSIC 115 CY

Przewód sterowniczy ekranowany 2x1 znanej i bardzo cenionej niemieckiej marki LAPP KABEL wersja olejoodporna OLFLEX CLASSIC 115 CY. Przewód najczęściej znajduje zastosowanie głównie w przemyśle. Najczęściej zamawiany jest przez automatyków oraz elektryków z zakładów produkcyjnych oraz warsztatów samochodowych. Wszędzie tam gdzie przewody sterownicze narażone są na wpływ olejów, cieczy chłodzących oraz innych cieczy przemysłowych.

Przewód olejoodporny ekranowany OLFLEX CLASSIC 115 CY o przekroju 2x1 może również służyć do zasilania w energię elektryczną z zastrzeżeniem dopuszczalnych obciążalności prądowych podanych w karcie katalogowej producenta. Napięcie nominalne o wartości 300/500V jest dodatkowym atutem, który sprawia że przewód sterowniczy można z powodzeniem stosować w wielu dziedzinach. Specjalna konstrukcja żył zbudowanych z wielu drutów o małym przekroju, pozwoliła osiągnąć dużą giętkość i wytrzymałość mechaniczną. Żyły przewodu są czarne i numerowane.

Wersja OLFLEX CLASSIC 115 CY posiada ekran wspólny dla wszystkich żył, co sprawia, że kabel jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne. Zalecamy zastosowanie wersji ekranowanej w zakładach przemysłowych, gdzie występuje wiele maszyn, które emitują w/w zakłócenia.

Przewody sterownicze olejoodporne ekranowane marki LAPP KABEL posiadają bardzo szeroki zakres temperatury pracy (dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C), dzięki czemu nadają się do ułożenia na stałe i do połączeń ruchomych wewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych i wilgotnych.

Dane techniczne:

  • Żyły giętkie wielodrutowe, skręcone z wielu drutów miedzianych klasy 5

  • Izolacja żył wykonana z polwinitu izolacyjnego PVC

  • Izolacja zewnętrzna nierozprzestrzeniająca płomienia i olejoodporna

  • Żyły czarne numerowane + żółto-zielona

  • Ekran wspólny w postaci siatki

  • Napięcie nominalne 300/500V

  • Powłoka kabla wykonana z polwinitu oponowego PVC, kolor szary RAL 7001

  • Zakres temperatur pracy: dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C

  • Bezhalogenowy EN 50267-2-2

  • Przybliżona średnica zewnętrzna [mm]: 6,50

LAPP KABEL

Marka LAPP KABEL specjalizuje się w wyrobach stosowanych w przemyśle e od roku 1957, kiedy to został przez tą fabrykę wyprodukowany pierwszy kabel sterowniczy. Kable i przewody oraz różnego rodzaju złącza przemysłowe marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle produkcyjnym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów. Firma LAPP KABEL posiada własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, gdzie poddaje się surowej ocenie zarówno wyroby gotowe jak i surowce wykorzystywane do produkcji.

Kupowane z tym produktem

Close