Close
Przewód 5x1,5 ekranowany olejoodporny LAPP KABEL Zobacz większe zdjęcie

Przewód 5x1,5 ekranowany olejoodporny LAPP KABEL

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

Przewód sterowniczy ekranowany OLFLEX 110 CY 5x1,5

Więcej szczegółów

999999839 Sztuki

26,35 zł Brutto

21,42 zł Netto

Więcej informacji

Przewód 5x1,5 ekranowany olejoodporny OLFLEX CLASSIC 110 CY

Przewód sterowniczy ekranowany 5x1,5 znanej i bardzo cenionej niemieckiej marki LAPP KABEL wersja olejoodporna OLFLEX CLASSIC 110 CY. Przewód najczęściej znajduje zastosowanie głównie w przemyśle. Najczęściej zamawiany jest przez automatyków oraz elektryków z zakładów produkcyjnych i warsztatów samochodowych. Wszędzie tam gdzie przewody sterownicze narażone są na wpływ olejów, cieczy chłodzących oraz innych cieczy przemysłowych.

Przewód olejoodporny ekranowany OLFLEX CLASSIC 110 CY o przekroju 5x1,5 może również służyć do zasilania w energię elektryczną z zastrzeżeniem dopuszczalnych obciążalności prądowych podanych w karcie katalogowej producenta. Napięcie nominalne o wartości 300/500V jest dodatkowym atutem, który sprawia że przewód sterowniczy można z powodzeniem stosować w wielu dziedzinach. Specjalna konstrukcja żył zbudowanych z wielu drutów o małym przekroju, pozwoliła osiągnąć dużą giętkość i wytrzymałość mechaniczną. Żyły przewodu są czarne i numerowane.

Wersja OLFLEX CLASSIC 110 CY posiada ekran wspólny dla wszystkich żył, co sprawia, że kabel jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne. Zalecamy zastosowanie wersji ekranowanej w zakładach przemysłowych, gdzie występuje wiele maszyn, które emitują w/w zakłócenia.

Przewody sterownicze olejoodporne ekranowane marki LAPP KABEL posiadają bardzo szeroki zakres temperatury pracy (dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C), dzięki czemu nadają się do ułożenia na stałe i do połączeń ruchomych wewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych i wilgotnych.

Dane techniczne:

  • Żyły giętkie wielodrutowe, skręcone z wielu drutów miedzianych klasy 5

  • Izolacja żył wykonana z polwinitu izolacyjnego PVC

  • Izolacja zewnętrzna nierozprzestrzeniająca płomienia i olejoodporna

  • Żyły czarne numerowane + żółto-zielona

  • Ekran wspólny w postaci siatki

  • Napięcie nominalne 300/500V

  • Powłoka kabla wykonana z polwinitu oponowego PVC, kolor szary RAL 7001

  • Zakres temperatur pracy: dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C

  • Bezhalogenowy EN 50267-2-2

  • Przybliżona średnica zewnętrzna [mm]: 10,30

LAPP KABEL

Marka LAPP KABEL specjalizuje się w wyrobach stosowanych w przemyśle e od roku 1957, kiedy to został przez tą fabrykę wyprodukowany pierwszy kabel sterowniczy. Kable i przewody oraz różnego rodzaju złącza przemysłowe marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle produkcyjnym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów. Firma LAPP KABEL posiada własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, gdzie poddaje się surowej ocenie zarówno wyroby gotowe jak i surowce wykorzystywane do produkcji.

Kupowane z tym produktem

Close