Close
kable-sterownicze.pl Reviews with ekomi-pl.com
Przewód OZ-BL 5x0,75 iskrobezpieczny HELUKABEL / 100m Zobacz większe zdjęcie
kable-sterownicze.pl Reviews with ekomi-pl.com

Przewód OZ-BL 5x0,75 iskrobezpieczny HELUKABEL / 100m

Na zamówienie

2 - 3 dni robocze

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 100 mb

EAN13: 4060892010279

Kabel nieekranowany iskrobezpieczny do stref EX OZ-BL 5x0,75

Więcej szczegółów

787,20 zł Brutto

640,00 zł Netto

Karty katalogowe i certyfikaty

Więcej informacji

Przewód 5x0,75 iskrobezpieczny OZ-BL

Przewód iskrobezpieczny OZ-BL 5x0,75 przeznaczony jest do zastosowania w strefach EX czyli w miejscach zagrożonych wybuchem (np. stacje benzynowe). Sterowniczy przewód iskrobezpieczny OZ-BL 5x0,75 renomowanej marki HELUKABEL można stosować w technice sterowania, jak i do pomiarów. Izolacja zewnętrzna przewodu iskrobezpiecznego OZ-BL 5x0,75 jest olejoodporna i odporna na związki chemiczne (szczegółowe dane w karcie katalogowej). Żyły przewodu iskrobezpiecznego są czarne numerowane, natomiast izolacja zewnętrzna w kolorze niebieskim. Uwaga, przewód nie nadaje się do układania w ziemi.

Przewód OZ-BL 5x0,75 jest w wersji nieekranowanej. W przypadku występowania zagrożenia zakłóceniami elektromagnetycznymi zalecamy zastosowanie wersji ekranowanej OZ-BL-CY tego samego producenta. Ekran w postaci oplotu z ocynowanych drucików miedzianych w przewodzie OZ-BL-CY chroni transmisję sygnałów w obwodach iskrobezpiecznych przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. W celu zoptymalizowania EMV polecamy obustronny, rozległy kontakt oplotu miedzianego z zaciskami (np. dławikami kablowymi).

Budowa produktu:

  • Zakres temperatur
    elastycznie    –15°C  do +80°C
    stacjonarnie  –40°C   do +80°C

  • Żyły czarne numerowane

  • Kolor izolacji zewnętrznej: niebieski

  • Wersja nieekranowana

  • Napięcie pracy U0/U 300/500 V

  • Napięcie testu 3000 V

  • Napięcie przebicia min. 6000 V

  • Rezystancja izolacji
    min. 20 Mom x km

  • Pojemność robocza
    żyła/żyła ok. 120nF/km

  • Indukcyjność ok. 0,68 mH/km

  • Minimalny promień gięcia
    7,5 x Ø kabla przy ułożeniu na stałe 4 x Ø kabla

  • Odporność na promieniowanie
    do 80 x 106 cJ/kg (do 80 Mrad)

HELUKABEL

Światowej renomy producent kabli i przewodów oraz różnego rodzaju złącz przemysłowych zarówno dla rozwiązań standardowych, jak również przygotowanych na indywidualne zamówienia klientów. Firma HELUKABEL dzięki wysokiej jakości produktów bardzo szybko rozwinęła sieć dystrybucji na całym świecie, posiadając swoje przedstawicielstwa w krajach europy czy Ameryce północnej. Produkowane przez fabryki HELUKABLA przewody i kable są odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur czy promieniowanie. Szeroka oferta kabli i przewodów obejmuje m.in: kable sterownicze, kable do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, kable płaskie, przewody odporne na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy spiralne. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdą Państwo w naszym dziale handlowym.

Close