Close
LIYY 4x0,25 Przewód bez ekranu LAPP KABEL Zobacz większe zdjęcie

LIYY 4x0,25 Przewód bez ekranu LAPP KABEL

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

Przewód sterowniczy LIYY 4x0,25 LAPP

Więcej szczegółów

999999769 Sztuki

1,71 zł Brutto

1,39 zł Netto

Więcej informacji

Przewód nieekranowany LIYY 4x0,25

Zastosowanie:

Przewód sterowniczy nieekranowany uznanej światowej marki LAPP KABEL w wersji UNITRONIC LIYY 4x0,25. Najczęściej stosowany jest w systemach automatyki, do przesyłu danych czy też systemach kontrolnych używanych w energetyce. Przewód LIYY 4x0,25 odnajduje zastosowanie w zakładach przemysłowych w instalacjach linii produkcyjnych lub technice pomiarowej. Przewód sterowniczy LIYY o przekroju 4x0,25 może być wykorzystany do zasilania w energię elektryczną, jednakże z zastrzeżeniem dopuszczalnych obciążalności prądowych, który podane są w karcie katalogowej producenta.

Przewody bez ekranu LIYY 4x0,25 posiadają specjalną konstrukcję żył zbudowanych z wielu drutów o małym przekroju (LINKA), pozwoliło to osiągnąć dużą giętkość i wytrzymałość mechaniczną. Wersja LIYY nie posiada ekranu, w przypadku zagrożenia zakłóceniami elektromagnetycznymi zalecamy zastosowanie przewodu ekranowanego LIYCY 4x0,25.

Przewody nadają się do ułożenia na stałe i do połączeń ruchomych (z wyłączeniem stosowania w prowadnikach) wewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych i wilgotnych. Izolacja zewnętrzna jest samogasnąca i nie rozprzestrzenia płomienia.

Dane techniczne:

  • Żyły przewodu są giętkie tzw. linka – klasa giętkości 5

  • Żyły przewodu są w 100% z miedzi

  • Izolacja żył wykonana z polwinitu izolacyjnego PVC

  • Żyły kolorowe wg normy DIN 47100

  • Powłoka kabla wykonana z polwinitu oponowego PVC, kolor szary RAL 7001

  • Nierozprzestrzeniający płomienia

  • Zakres temperatur pracy: dla instalacji stałych -40 do +80°C, dla instalacji ruchomych -5 do +70°C

  • Bezhalogenowy EN 50267-2-2

  • Przybliżona średnica zewnętrzna [mm]: 4,30

LAPP KABEL

 

Marka LAPP KABEL istnieje od roku 1957 i słynie z wyjątkowo dobrej jakości wyrobów. Kable i przewody marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów.

Kupowane z tym produktem

Close