Close
Przewód 12x0,75 do prowadnika LAPP KABEL Zobacz większe zdjęcie

Przewód 12x0,75 do prowadnika LAPP KABEL

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

Przewód do prowadnic 12x0,75

Więcej szczegółów

999999887 Sztuki

34,10 zł Brutto

27,72 zł Netto

Więcej informacji

Przewód 12x0,75 do prowadnika LAPP KABEL

Zastosowanie:

Bardzo giętki kabel sterowniczy OLFLEX FD CLASSIC 810 12x0,75 przeznaczony do pracy w prowadnicach łańcuchowych lub ruchomych częściach maszyn. Wyjątkowa wytrzymałość na wielokrotne zginanie została osiągnięta przez zastosowanie żył zbudowanych z bardzo cienkich drucików spełniając wymagania klasy 6 giętkości żył. Natomiast standardowe kable sterownicze spełniają wymagania dla niższej klasy 5 giętkości żył. Dzięki temu kabel do prowadnic OLFLEX FD CLASSIC jest dużo bardziej elastyczny oraz odporniejszy na wielokrotne zginanie. Docelowo zaprojektowany został aby wytrzymać 5 milionów cykli naprzemiennego zginania oraz trasy przesuwu w prowadnicy łańcuchowej do 10m. Dodatkowym atutem przewodów sterowniczych OLFLEX FD CLASSIC jest zastosowanie płaszcza PUR, który sprawił że wersja ta jest odporna na ścieranie i oleje.

Przewody do prowadnika OLFLEX FD CLASSIC 810 nie posiadają ekranu. W przypadku zagrożenia zakłóceniami elektromagnetycznymi zalecamy zastosowanie wersji ekranowanej OLFLEX FD CLASSIC 810 CY.

Zakres zastosowania:

  • W prowadnicach łańcuchowych lub ruchomych częściach maszyn

  • Obwody pomiarowe, sterownicze i regulacyjne

  • Obwody zasilające w automatyce przemysłowej

  • Linie montażowe, linie produkcyjne, wszystkie typy maszyn

  • Zastosowanie na wolnym powietrzu wyłącznie z ochroną przed promieniowaniem UV i tylko w podanym zakresie temperatur

Dane techniczne:

  • Zaprojektowany na 5 milionów cykli naprzemiennego zginania oraz trasy przesuwu w prowadnicy łańcuchowej do 10 m

  • Spełnia wymagania klasy 6 giętkości żył

  • Samogasnący zgodnie z IEC 60332-1-2

  • Powierzchnia o niskiej przyczepności

  • Promień gięcia: połączenia giętkie:7,5 x średnica zewnętrzna, połączenia nieruchome: 4 x średnica zewnętrzna

LAPP KABEL

Marka LAPP KABEL specjalizuje się w wyrobach stosowanych w przemyśle e od roku 1957, kiedy to został przez tą fabrykę wyprodukowany pierwszy kabel sterowniczy. Kable i przewody oraz różnego rodzaju złącza przemysłowe marki LAPP KABEL sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle produkcyjnym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów. Firma LAPP KABEL posiada własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, gdzie poddaje się surowej ocenie zarówno wyroby gotowe jak i surowce wykorzystywane do produkcji.

Kupowane z tym produktem

Close