Close

Kabel S/FTP kat.7A LSOH drut 4x2x0,58 ALANTEC

Dostępny

24 - 48H

Nowość!

Jednostka miary: 1 sztuka = 1 mb

Kabel S/FTP kategorii 7A drut LSOH 4x2x0,58 ALANTEC

Więcej szczegółów

999999899 Sztuki

3,52 zł Brutto

2,86 zł Netto

Karty katalogowe i certyfikaty

Więcej informacji

Kabel S/FTP kat.7A LSOH drut 4x2x0,58 ALANTEC

Kabel teleinformatyczny S/FTP kat.7A znanej i cenionej marki ALANTEC najczęściej stosowany jest w instalacjach wewnętrznych poziomych i pionowych, w sieciach strukturalnych, które oparte na podzespołach marki ALANTEC, podlegają certyfikacji i późniejszej 25 letniej gwarancji. Kabel S/FTP kat.7A ALANTEC nadaje się również do instalacji kamer zarówno w systemach IP, jak i coraz popularniejszych systemach HD-CVI/HD-TVI. Dodatkową zaletą kabla S/FTP kat.7A o symbolu KIS7ALSOH500 jest możliwość wykorzystania przy instalacji Videodomofonów w systemie IP oraz w systemie 2 żyłowym. Kabel S/FTP kategorii 7A o symbolu KIS7ALSOH500 spełnia wymagania transmisji danych, gdzie wykorzystywane jest pasmo częstotliwości do 1500Mhz o przepustowości binarnej do 10 Gb/s.

Wysoka jakość produktu została zweryfikowana badaniem w laboratorium INTERTEK w Nowym Jorku (USA) oraz potwierdzona stosownym certyfikatem.

Konstrukcja kabla S/FTP kat.7A ALANTEC

Dla zabezpieczenia przed negatywnym wpływem zakłóceń elektromagnetycznych kabel KIS7ALSOH500 posiada ekran o konstrukcji S/FTP. W kablu zastosowano 4 pary żył skręconych, gdzie każda para ekranowana jest folią poliestrową pokrytą warstwą aluminium. Dla dodatkowego zabezpieczenia, zastosowano również wspólny ekran z oplotu drutów Cu dookoła wszystkich par o pokryciu 40%, natomiast pod ekranem zastosowano żyłę uziemiającą o średnicy min. 0,4 mm.

Kabel S/FTP kat.7 o fabrycznym symbolu KIS7LSOH500C zbudowany jest z żył typu „drut” o średnicy 0,58mm (23AWG). Izolacja zewnętrzna wykonana jest z tworzywa bezhalogenowego nierozprzestrzeniającego płomienia i gazów korozyjnych.

Dane techniczne:

  • kategoria: 7A

  • klasa: FA (1500MHz) 

  • żyły: miedziane jednodrutowe o średnicy 0,58mm (23AWG)

  • izolacja: polietylenowa

  • ośrodek: 4 pary skręcone, każda para owinięta folią poliestrową, 

  • powłoka zewnętrzna: tworzywo bezhalogenowe LSOH

  • ekran: pary ekranowane folią poliestrową pokrytą warstwą aluminium, pod ekranem żyła uziemiająca z drutu miedzianego ocynowanego o średnicy min. 0,4 mm, ośrodek dodatkowo ekranowany siatką z drutów Cu o pokryciu 40%

  • kolor: szary

  • symbol producenta: KIS7ALSOH500

  • pakowanie: szpula (500m)

Wszystkie przewody marki ALANTEC są zgodne z dyrektywą CPR dotyczącą klasyfikacji wyrobów budowlanych pod względem odporności na działanie ognia oraz definiujące metody badań dla przewodów przeznaczonych do instalowania w budynkach.

Kupowane z tym produktem

Close